KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16259317
nr 1625 9317
Alain Soucasse
(f. 1951), Sverige
Signerad, daterad -82, komposition. Akvarell, bildmått: 48x65 cm, yttermått inklusive ram: 69x86 cm
Kondition: skadad glasskiva
Alain Soucasse, född 1951, fransk-svensk målare.
Utrop:
500 kr
måndag 3 juni 2024
kl 19:27:31
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor